Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Přihlaště k odběru novinek a akcí a získejte 100,- Kč na Váš nákup
 
 

Aktuality
Dětské stolky a židle Dětské stolky a židle

Novinka v ČR v podobě setů dětského stolu se židličkami. Velice kvalitní nábytek vyrobený ze dřeva a MDF s potiskem oblíbených postaviček.

Dětské nádobí Dětské nádobí

 Nádobí pro nejmenší děti vyrobené z nezávadného bioplastu, porcelánu, nebo melaminu. Kupujte krásné a hlavně praktické sady dětského nádobí.

Kusové dětské koberce Kusové dětské koberce

Naskladnili jsme nové vzory kusových dětských koberců od prověřeného evropského výrobce kusových koberců pro děti. Hledejte dětské koberce.

Dětský nábytek Dětský nábytek

Přidali jsme nové druhy licenčního nábytku  s motivy Cars, Mickey Mouse, Princezny i další nelicenční nábytek AUTA pro kluky a MOTÝLEK pro holčičky. Hledejte dětský nábytek.

Dětské fototapety Dětské fototapety

Hledáte dekorace na zeď do dětského pokojíčku? Co třeba kvalitní vliesové dětské fototapety, nebo originální fotozávěsy?

LED stolní lampičky LED stolní lampičky

Exklusivně přinášíme nabídku stolních LED lampičky s možností měnit barvu podsvícení. v nabídce motivy LED lampiček pro kluky i holky.


Články
Hrací koberce s potiskem Hrací koberce s potiskem

Hledáte dětský kober na hraní? Přečtěte si článek na téma kvalitní dětské kusové koberce s potiskem.

Dětský nábytek Dětský nábytek

Dětský nábytek je základním vybavením dětských pokojů. Jsme přímí dovozci originálního a kvalitního dětského nábytku z Anglie. Čtěte celý článek na téma dětský nábytek.

Dětské koberce kusové Dětské koberce kusové

Jako dovozci do ČR vám přinášíme kvalitní kusové koberce od renomovaného evropského výrobce. V nabídce jsou kusové koberčky s dětskými motivy pro kluky i holky. čtěte článek na téma dětské kusové koberce.

Dekorace do dětských pokojů Dekorace do dětských pokojů

Chcete dětský pokojíček ozdobit vkusnými dekoracemi? Připravili jsme pro vás rady a tipy na hezké, ale také účelně dekorace. Čtěte celý článek na téma dekorace do dětských pokojů.

Dětská párty - oslava Dětská párty - oslava

Pořádáte dětskou oslavu k narozeninám? Uspořodájte i pro malé kamarády vesou dětskou párty. Co se bude hodit a tipy najdete v článku dětská párty.

Zařizujeme dětský pokoj Zařizujeme dětský pokoj

Rady a tipy při zařizování dětského pokoje. Na co nezapomenout a na co si dát pozor. Dáme vám taky tipy na originální vybavení vašeho kouzelného dětského pokoje. Čtěte článek zařizujeme dětský pokoj.

Tipy na dětské dekorace Tipy na dětské dekorace

Aby byl pokojíček skutečně dětský je třeba jej ozdobit vkusnými dekoracemi nejen na zeď. Jaké jsou možnosti a čím vším lze pokoj odekorovat čtěte v článku tipy na dekorace do dětského pokoje.

Osvětlení do dětského pokoje Osvětlení do dětského pokoje

Velmi důležitou součastí dětského pokoje je jeho osvětlení. Jaké jsou možnosti a co doporučujeme se dočtete ve článku osvětlení do dětského pokoje.

Vše o bydlení Vše o bydlení

Hledáte inspiraci? www.homelover.cz - internetový portál o architektuře, dekoracích a moderním designu.


Magazín
Magazín Dekorace.cz
HODNOCENÍ e-shopu

Dětský nábytek a kusové dětské koberce | Detsky-pokoj.net

Omlouváme se, ale zboží nebylo nalezeno.